اسان ترین روش اخذ ویزا

صدور ویزا از ساده ترین تا پردردسرترین کشورها

اسان ترین روش اخذ ویزا

 

اسان ترین روش اخذ ویزا در هر یک از کشورهای برتر دنیا با توجه به شرایط زندگی ،شرایط مالی،شرایط تحصیلی و… برای هریک از افراد جامعه متفاوت می باشد ، در واقع این شرایط شخصی شماست که با توجه به ان و با بررسی دقیق میتوان  اسان ترین روش اخذ ویزا را انتخاب نمود.

اسان ترین  روش اخذ ویزا ،و اسان ترین کشورها جهت اخذ ویزای تحصیلی چه کشورهایی هستند؟

ساده ترین روش اخذ ویزا در کشورهای برتر دنیا چیست؟

تفاوت اخذ ویزا و اخذ اقامت چیست؟

به عنوان مثال یکی از اسان ترین روش های اخذ ویزا می تواند ویزای تحصیلی باشد، اگر تصمیم به تحصیل و گذراندن دوره های  آموزشی در کشور های اروپایی( کشور های شینگن)را  دارید، همه‌ی آن‌ها به راحتی به شما در صورت داشتن شرایط لازم ویزای تحصیلی خواهند داد، که شرایط اولیه جهت اخذ ویزای تحصیلی (کشور های حوزه شینگن )عبارتند از:

 •  آشنایی  با زبان  آن کشور مورد نظر و ارائه مدارک گذراندن دوره‌های آموزش زبان آن کشور(که البته  کشور های زیادی بدون مدرک زبان به شما ویزا داده و اجازه می دهند که دوره های زبان را قبل از دانشگاه در انجا بگذرانید.)
 •  ارائه تمکن مالی کافی (در صورتی که تحت تکفل هستید، باید مدارک مالی و شغلی سرپرستتان را ارائه کنید)
 •  ارائه نامه پذیرش از یکی از موسسات آموزشی کشور مقصد

جهت اخذ ویزای تحصیلی در بهترین کشورهای دنیا با مشاوران ما تماس بگیرید.

شینگن

کشورهای عضو پیمان شینگن

کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن‌اشتاین از سال ۱۹۸۵ و پس از امضای پیمانی با همین نام ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن را تشکیل دادند. از کوچکترین کشورهای اروپایی تا  کشورهایی بزرگتر همگی با پذیرش پیمان شینگن به اتباع خود این امکان را دادند تا بدون نیاز به ویزا وارد خاک کشورهای همسایه شوند.

 مزیت این ویزا برای اتباع دیگر کشورها چیست ؟

مزیت اخذ ویزای شینگن برای اتباع دیگر کشورها این است که، با اخذ ویزا از یکی از کشورهای عضو این پیمان، بدون نیاز به ویزا اجازه ورود به دیگر کشورهای حوزه شینگن را خواهند داشت. اما اگرچه قوانین و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای شینگن تقریباً در تمامی کشورهای این منطقه یکسان است اما بر اساس آمار موجود نرخ ریجکتی در برخی از آن‌ها در مقایسه با دیگر کشورها پایین‌تر است.

تمکن مالی

تفاوت اخذ اقامت و اخذ ویزا چیست؟

ویزا و اقامت دو  معقوله کاملا جدا و متفاوت  از هم می باشند.  البته به هم مربوط هستند ولی هرگز نمی توان این دو را با هم یکی دانست . برای درک مفهومی بهتراز تفاوت ویزا و اقامت به تعریف و توضیح کامل هر دوی انها و خواهیم پرداخت. 

ویزا یا روادید صرفا مجوز تردد می باشد. یکی از رایج ترین انواع ویزا ، ویزای توریستی می باشد.

با ویزای توریستی امکان استفاده از خدماتی چون تحصیل رایگان فرزندان و افتتاح حساب بانکی وجود ندارد و همانطور که قبل تر اشاره شد، فقط و فقط به منظور تردد به کشور صادر کننده ویزا،می باشد.

ویزای توریستی اعتبار مشخصی و همچنین محدودیت زمانی مشخصی دارد و هیچگونه تضمینی برای دریافت مجدد ویزا (حتی ویزاهای مولتیپل) وجود ندارد.

انواع ویزاها

 • ویزای یک بار ورود یا سینگل (Single visa)
 • ویزای دو بار ورود یا دابل (Double visa)
 • ویزای چندبار ورود یا مولتیپل (Multiple visa)
 • ویزای ترانزیت فرودگاهی (Airport transit visa)

اقامت به چه معنا می باشد ؟

اقامت مسیری است که اگر درست انتخاب شود و سپس با هدایت درست ،می تواند منجر به اخذ اقامت دائم و سپس پاسپورت و تابعیت کشور مورد نظر شود.

با اخذ اقامت دائم یک کشور  شما می توانید به عنوان یک شهروند از مزایایی چون ثبت شرکت ، ایجاد کسب و کار، افتتاح حساب، تحصیل رایگان و بیمه بهره مند شوید و همچنین با در دست داشتن پاسپورت یکی از کشورهای اروپایی، می توانید به بسیاری از کشورهای مطرح دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا تردد نمایید.

انواع اقامت اروپا

اقامت اروپا انواع مختلفی دارد، که موسسه حقوقی محمدی، با بهترین روش های موجود  به متقاضیان خود ارائه خدمات می کند:

 • اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی(خود حمایتی )
 • اخذ اقامت اروپا از طریق انواع روش‌های سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت اروپا از طریق توسعه کسب‌وکار و کارآفرینی(ثبت شرکت ،استارت اپ)
 • اخذ اقامت اروپا از طریق کاری
 • اخذ اقامت اروپا از طریق تحصیلی

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در خصوص شرایط اقامتی کشورهای اروپایی حوزه شنگن ، فرم ارزیابی رایگان ما را پر کرده  تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اقامت اروپا با تمکن مالی بدون سرمایه‌گذاری چگونه میباشد؟

یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرت به اروپا روش تمکن مالی (خود حمایتی) می باشد.

اگر صاحب کسب و کار خوبی در ایران هستید و یا از تمکن مالی خوبی برخوردار هستید  و درآمد مناسبی دارید، بهترین روش برای شما اخذ اقامت از طریق تمکن مالی(خود حمایتی) اروپا در کشورهای مختلف است.

مثلا اگر از محل اجاره املاک، سود سپرده یا سهام و یا حتی حقوق بازنشستگی درآمد شما به میزان مورد نظر کشورهای اروپایی باشد، می‌توانید بدون نیاز به خروج سرمایه‌ از کشورتان و فقط با نشان دادن پرینت حساب بانکی ایران  اقامت اروپا را دریافت کنید.

در این روش شما نیاز به مدرک زبان نداشته و حتی بدون مدرک تحصیلی(دانشگاهی)می توانید جهت اخذ این نوع اقامت اقدام کنید.

کشورهای فرانسه، یونان، اسپانیا، ایتالیا، اتریش، پرتغال از این روش به متقاضیان اقامت می‌دهند.

روش تمکن مالی اروپا امروزه در فهرست پرطرفدارترین روشهای اخذ اقامت اروپا هستند زیرا که در نهایت می تواند به اقامت دایم اروپا ختم شود.

و همانطور که اشاره شد در این پروسه متقاضی نیازی به خارج کردن سرمایه خود ندارد و با اثبات اینکه در کشور خود درآمد کافی دارد می تواند اقامت یکی از کشورهای ذکر شده را در مدتی کوتاه اخذ کند.

شرایط اولیه جهت اخذ اقامت تمکن مالی چیست ؟

اثبات درامد ثابت ماهیانه

اثبات تمکن مالی کافی در حساب بانکی شما

بدون محدودیت سنی

بدون مدرک زبان

امکان اخذ اقامت برای تمامی اعضای خانواده

 

در صورت داشتن شرایط اولیه ، جهت اخذ مشاوره رایکان فرم مشاوره و ارزیابی رایگان در وب سایت ما را همین حالا تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند .

اقامت اروپا با بلوکارتاقامت اروپا با بلوکارت، یکی از بهترین روش های اخذ اقامت

بلوکارت یا کارت آبی مجوز مورد تایید اتحادیه اروپا است که به افراد متخصص غیر اروپایی تعلق می‌گیرد. با اخذ بلوکارت نه تنها امکان کار و زندگی را در کشور مورد نظر پیدا می کنند، بلکه با اقامت اروپا از طریق کار تمام مزایای آن دریافت خواهید کرد. هدف بلوکارت، علاوه بر ارائه کارت اقامت چند ساله به متقاضی، جذب نیروی متخصص به بازار کار اتحادیه اروپا جهت ایجاد بازاری رقابتی و رشد اقتصادی در این منطقه میباشد .

اقامت اروپا از طریق کارت قرمز سفید قرمز

اقامت اروپا از طریق کارت قرمز سفید قرمز

اتریش کشور آلمانی زبان که وین پایتخت این کشور می باشد. عضویت در اتحادیه اروپا و منطقه شنگن موجب شده دسترسی از این کشور به سایر نقاط اروپا آسان باشد. منظور از کارت قرمز سفید قرمز در واقع اخذ اقامت از طریق کار در اتریش میباشد . نام گذاری این کارت به قرمز سفید قرمز نشان دهنده  رنگ پرچم اتریش می باشد. داشتن کارت قرمز سفید قرمز را میتوان به عنوان بالاترین و بهترین نوع اقامت در اتریش دانست .

زمانی که شما این کارت را دریافت می نمایید شما و خانواده تان می توانید اقامت ارزشمند این کشوررا داشته باشید و از خدمات رفاهی آن مثل بیمه، تحصیل رایگان و خدمات دولتی استفاده نمایید. روش های مختلفی برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز وجود دارد. ثبت شرکت در اتریش، کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار جدید  همه  و همه از مواردی است که می توانید به اقامت از طریق کارت قرمز سفید  برسید.

اقامت اروپا با ویزای استارت آپ چیست؟

اگر به دنبال کارآفرینی هستید، ایده‌های خلاقانه و یا حتی شم اقتصادی خوبی  دارید، براحتی می‌توانید اقامت اروپا را دریافت کنید. کشورهایی در اتحادیه اروپا هستند که شرایط ویژه‌ای را برای استارت آپ‌ ها فراهم کرده‌اند. البته باید استارت آپ دارای ایده‌های قوی و نوآورانه باشد زیرا این کسب و کار در نهایت باید باعث اشتغال زایی در کشور میزبان شده و در اقتصاد آن کشور هم تاثیر مثبتی داشته باشد.

یکی از کشور های مناسب برای این روش ،کشور اتریش می باشد : که  در صورتی که به دنبال ارائه خدمات، محصولات و ایده‌های نوآورانه و خلاقانه  هستید و سرمایه ۵۰ هزار یورویی هم در اختیار دارید، برای اخذ ویزای استارت آپ اتریش می توانید اقدام کنید.

با ما در ارتباط باشید تا اسان ترین روش اخذ ویزا ،در کشور های برتر دنیا با توجه به شرایط شما را انتخاب کرده و شما را یک قدم در رسیدن به رویا هایتان نزدیکتر کنیم.

جهت اخذ مشاوره رایگان   با مشاورین ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 19 =