مهاجرت به اروپا و روش های آن

آسان ترین روش های مهاجرت به اروپا،  شرایط اخذ اقامت اروپا،  شرایط اخذ تابعیت اروپا، نکاتی است که در اینجا ما مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم . اسان ترین روش مهاجرت ایرانیان به اروپا کدام است؟ مهاجرت به اروپا از چه روش‌هایی امکان پذیر است؟ بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت کدام کشور است ؟

 به طور کلی راه های مهاجرت به اروپا به چندین روش اصلی تقسیم می شود که عبارتند از:

  1.  تولد  2. ازدواج  3. کار  4. تحصیل  5.  سرمایه گذاری  6.  پناهندگی

 مهاجرت آسان به اروپا چیست؟

مهاجرتی آسان است که ارزان تر باشد، ریسک کمتری داشته باشد و با شرایط خانوادگی و فعلی شما سازگارتر باشد و در نهایت به موفقیت شما در زندگی بیانجامد و آینده شما و خانواده تان را تضمین کند .  شما می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه و مشاوره رایگان شرایط خود را بیان کرده و بهترین راه مهاجرت به اروپا را با توجه به شرایط خود بیابید.

 مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل ، مهاجرت به اروپا از طریق کار ، مهاجرت به اروپا از طریق تولد ، مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج، مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی (مهاجرت از طریق پناهندگی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و موسسه ما هیچگونه خدماتی را در این زمینه ارائه نمی‌دهد)

مهاجرت به اروپا و شرایط کلی آن

اتحادیه اروپا متشکل از ۲۸ کشور است که از نظر سیاسی تجاری و اقتصادی متحد هستند ، اما معاهده شنگن بین ۲۶ کشور است ، که بین این کشورها هیچ کنترل مرزی انجام نمی شود و شهروندان این کشور ها هیچ گونه محدودیت و مرزی ندارند .

 معاهده شینگن در سال ۱۹۸۵ منعقد شده است و از ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا فقط بیست و دو کشور عضو حوزه شینگن هستند و کشورهای رومانی  ،بلغارستان ، کرواسی و قبرس در اتحادیه اروپا هستند ولی عضو شنگن محسوب نمی شود .

کشورهای : نروژ، ایسلند  ،لیختن اشتاین و سوئیس عضو اتحادیه اروپا نمی باشند ولی از اعضای معاهده ی شنگن محسوب میشوند .

 اگر تصمیم سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا را دارید این بسیار مهم است که چه کشوری را انتخاب می کنید، شما باید کشوری را انتخاب کنید که در آن تجارت و رفت و آمد با دیگر کشورها مشکلی نباشد، پس بهتر است تا در انتخاب کشور عجله نکنید و با مشورت با افراد متخصص بهترین کشور اروپایی را برای اخذ اقامت انتخاب کنید .

 تمامی سوالات کلیدی که در ذهن شما ایجاد می شود اینگونه اند: مدت زمان و چگونگی اخذ اقامت کشور مورد نظر،  بازه زمانی از لحظه انعقاد قرارداد تا زمان ورود به کشور مورد نظر ،  شرایط تحصیل ،  شرایط کار برای خود و همراهان ، هزینه های اخذ ویزا و اقامت ، شرایط اقتصادی کشور مورد نظر ،  شرایط رفاهی و کیفیت زندگی در کشور مقصد ،  اینها مهم ترین مسائلی است که شما به عنوان متقاضی مهاجرت باید قبل از هرگونه اقدام از آن اطلاع پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت کاملاً رایگان با مشاوران ما تماس حاصل کنید.

کارآفرینی در اروپا

کارآفرینی در اروپا چیست ؟

شرایط تاسیس کسب و کار جدید در اروپا چگونه است ؟

 بهترین کشورهای اروپایی برای تاسیس کسب و کار کدام اند ؟

 بهترین کشور برای کسب درآمد و پول درآوردن کدام است ؟

همواره تاسیس کسب و کار جدید در اروپا به دو منظور انجام می شود : یکی به قصد کسب درآمد و دیگری به سبب اخذ اقامت که همیشه مورد توجه ایرانیان زیادی بوده است .

 آیا از اهمیت طرح تجاری یا بیزینس پلن در کارآفرینی در اروپا اطلاع دارید ؟

 آیا می دانید مراحل ثبت شرکت جهت کارآفرینی در اروپا به چه صورت است ؟

 کارآفرینی به معنی شروع و تاسیس یک کسب و کار جدید که  به تامین نیازهای جامعه می‌انجامد است، اما کارافرینی در کشورهای اروپایی به چه صورت است ؟

شما باید ثابت کنید که کسب و کار شما برای جامعه مفید است ، شما ایده جدیدی دارید که پیش از این در جامعه نبوده است .

 قوانین سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی با هم فرق می کند و متفاوت است در نتیجه شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا در کشورهای مختلف متفاوت است در برخی کشورها از طریق سرمایه گذاری امکان اخذ اقامت تابعیت و پاسپورت وجود دارد .

 در اکثر کشورهای اروپایی پس از ۵ سال کار زندگی و پرداخت مالیات می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید.

کدام کشور اروپایی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم ؟