از ما بپرسید

آیا شما هم  سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

چگونه راه درست مهاجرت را انتخاب کنیم ؟

هرساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت می گیرند، در این بین عده زیادی مهاجرت به کشورهای خارجی را انتخاب می‌کنند. ما در این نوشته مسیر مناسب و صحیح مهاجرت را تشریح می کنیم.  در ابتدای مسیر سوالات زیادی ذهن شما را به خود مشغول می‌کند، کشور، مقصد، بهترین مسیر مهاجرت، وکیل معتمد مهاجرت و امثال آن. اولین سوالی که  ذهن متقاضیان مهاجرت را به خود مشغول می کند، این است که چگونه به خارج از کشور مهاجرت کنیم؟ برای مهاجرت صحیح از کجا شروع کنیم؟ بهترین و ارزانترین راه مهاجرت کدام است ؟

مؤسسه مشاوره محمدی دراین نوشته تلاش می‌کند که سوالات شما را پاسخ داده و همچنین شما می توانید برای مشاوره رایگان و انتخاب بهترین مسیر مهاجرت با کارشناسان موسسه ما تماس بگیرید.

 مباحثی که در اینجا بررسی می شود : تعریف مهاجرت صحیح چیست ؟ چگونه راه درست مهاجرت را انتخاب کنید ؟ منابع معتمد در زمینه مهاجرت کدامند ؟ چگونه با مهاجرت درست به موفقیت دست یابید ؟ چگونه ضررهای احتمالی شکست در مهاجرت را کاهش دهید ؟

 شما می توانید از اینجا  با ما در ارتباط باشید و وقت مشاوره رایگان دریافت کنید.

یکی از موارد مهمی که درست بودن مهاجرت را نشان می دهد این است که آیا شما پس از مهاجرت می توانید به کشور خود بازگردید یا خیر؟  پناهندگان حق بازگشت به کشور را ندارند. آیا شما در کشور خود دلبستگی هایی دارید ؟  آیا دوست ندارید هر زمانی که اراده کردید به کشور خود بازگردید؟  پیش از شروع مهاجرت  به همه اینها فکر کنید .

 خواسته قلبی همه متقاضیان مهاجرت شرایط زندگی بهتر در کشور مقصد است  و شما هرگز نمی خواهید که شرایط زندگی‌تان پس از مهاجرت به خارج از کشور از وضعیت کنونی بدتر باشد. اگر مهاجرت توانست شرایط زندگی شما را ارتقا بخشد مهاجرتی صحیح بوده است و در غیر اینصورت  مهاجرتی غلط است .

 بهتر است در ابتدا بدانید برای مهاجرت درست از کجا باید شروع کنیم ؟

سوالات متداول

اخذ بهترین نوع اقامت چیست ؟

 قدم اول در مهاجرت درست این است که اطلاعات کافی در مورد مهاجرت، روشهای اخذ اقامت،  انتخاب مسیر درست مهاجرت،  ریسک‌های مهاجرت را داشته باشید و همچنین برنامه ریزی درستی داشته باشید تا اگر از روش انتخابی موفق به مهاجرت نشدید بتوانید بهترین مسیر را جایگزین آن کنید.

 ما با مشاوره تخصصی، تمامی مسیر ها را تشریح کرده و با توجه به شرایط کنونی شما بهترین مسیر مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهیم .

 در مهاجرت ریسک ها و نقاط منفی و مثبت زیادی وجود دارد که باید همه آنها را بدانید تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید .

بهترین کشور برای مهاجرت کدام است ؟

نمیتوان ازیک کشوربه عنوان بهترین کشور برای مهاجرت نام برد. همان طور که میدانید با توجه به شرایط زندگی و سلیقه هر فرد می‌توان بهترین کشور را انتخاب کرد؛ اما بهترین کشورهایی که برای مهاجرت به طور کلی می توان نام برد :

کشورهای اروپای غربی  مانند : اتریش ، آلمان، سوئیس، فنلاند،  پرتغال، سوئد  و… و همچنین آمریکا، کانادا و استرالیا؛اینها را می توان به عنوان بهترین مقاصد مهاجرتی در دنیا دانست .

روش درست انتخاب مقصد مهاجرت چیست ؟
مهمترین موارد در انتخاب کشور برای مهاجرت چیست ؟
کدام کشور آسان تر و ارزان تر به ایرانیان اقامت میدهد ؟

اگر به دنبال آسان ترین و ارزان ترین روش اقامت در خارج از کشور هستید باید بدانید که سخت در اشتباهید، یک بار مهاجرت می کنید و اگر به دنبال مهاجرت موفق هستید بهتر است بهترین و ارزانترین روش اقامت را انتخاب کنید حتی اگر سخت ترین روش باشد، زیرا با داشتن یک وکیل و همراه مناسب شما از نظر مادی و معنوی متضرزر نخواهید شد و مسیر سخت برای شما آسان خواهد شد.

برای مشاوره تخصصی و رایگان از اینجا با ما در ارتباط باشید.